Хочу нагадати, що цілісний майновий комплекс ПАТ МСЗ «Океан» було продано на відкритих торгах 3 грудня 2018 року, – колишній ліквідатор

“Головне питання: що саме арештував Печерський суд?
Відповідно до оголошення Офісу Генерального прокурора, суд наклав арешт на цілісний майновий комплекс ПАТ МСЗ «Океан». Проте, хочу нагадати, що цілісний майновий комплекс ПАТ МСЗ «Океан» було продано на відкритих торгах 3 грудня 2018 року. Тоді «Океан» фактично повернувся додому, отримавши миколаївського власника. ” – вважає колишній ліквідатор ПАО НСЗ “Океан” Ірина Сербін. 

“Мене запитують: що буде, якщо виявиться, що арешт накладено на майно Суднобудівний завод “Океан”, яке сьогодні управляє заводом?
Відповідь невтішна: такий арешт буде означати ризик розірвання міжнародних контрактів, зупинку заводу, масове звільнення працівників.”

“В 2016 році тоді Генеральна прокуратура вже одного разу дала ввести себе в оману, добилася арешту і передала все «відповідальним зберігачам». Завод і я пережили неодноразові маски-шоу. Внаслідок «відповідального зберігання» з Заводу зникло майна на 40 млн грн тільки по балансовій вартості. Знадобилося півтора роки, щоб розкрити очі прокурорам на помилку, якої вони припустилися, підігравши рейдерам, за якими стоять олігархи з Російській федерації.
Тому я запитую: сьогодні в Офісі Генерального прокурора вирішили пробігтися по тим самим граблям, що і Генеральна прокуратура в 2016?” – повідомила Ірина Сербін.