9 кораблів та 7 катерів пройшли планові ремонти на підприємствах Ізмаїла, Миколаєва, Одеси, Маріуполя.
Залізним охоронцям морських рубежів проведено роботи із відновлення корпусів, обслуговування двигунів та технічного оснащення, регламентні роботи озброєння.
Флагман Морської охорони «Григорій Куроп’ятников» та ще три кораблі Морської охорони після закінчення ремонту вийшли в море на службу у передсвяткові і святкові дні, відпрацювали вишкіл та злагодженість екіпажів після тривалої перерви на ремонт. Також було проведено навчальні стрільби, перевірено справність та готовність корабельної зброї.
Поряд з іншими кораблями та катерами Морської охорони «оновилися» і колишні два порушники прикордонного законодавства – рибальські шхуни, які були конфісковані у браконьєрів і відтоді перебувають в складі Держприкордонслужби. Із оновленими двигунами та спецобладнанням відтепер «Аметист» і «Онікс» стануть більш ефективними у протидії браконьєрській, контрабандній та іншій протиправній діяльності на морі.
Варто зазначити, що в рамках розвитку Морської охорони для підтримання боєготовності корабельно-катерного складу Держприкордонслужбою у 2019 році виділено близько 60 млн грн, що майже у 10 разів більше ніж в попередньому році.
* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов’язкове