Враховуючи страшні наслідки пожежі у навчальному закладі Одеси та доручення Президента України Володимира Зеленського Кабінету Міністрів провести детальну та всебічну перевірку стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей, протягом тижня в Держгідрографії було проведено комплекс заходів, спрямованих на підвищення обізнаності правилам пожежної безпеки працівників, відповідність технічних засобів протипожежним вимогам та виконання відповідальними посадовими особами своїх функцій.

Згідно з розпорядженням начальника Держгідрографії Олександра Щипцова «Щодо проведення додаткових заходів з пожежної безпеки в ДУ «Держгідрографія» та «Про проведення додаткових заходів з пожежної безпеки на суднах філій ДУ «Держгідрографія» в апараті управління та в філіях установи проведено позачергові інструктажі з усіма працівниками. Крім того, здійснено ряд заходів з метою посилення протипожежного захисту, підтримання протипожежного режиму в приміщеннях і на спеціалізованих суднах установи.

«Хотілося, щоб ми і надалі мали справу лише з теоретичними навчаннями та імітованими ситуаціями. Питання пожежної безпеки персоналу в нашій установі завжди на особливому контролі, оскільки в Держгідрографії працює близько 800 осіб, ми всі повинні бути ознайомлені із заходами протипожежної безпеки. Знати, де у нас вогнегасники, і вміти ними скористатися. Також особливу увагу було приділено протипожежним заходам на спеціалізованих суднах», – сказав начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

Перевірено всі технічні засоби пожежогасіння в апараті управління та філіях установи. Вогнегасники проходять систематичну повірку в спеціалізованому закладі і зберігаються у структурних підрозділах згідно з Правилами пожежної безпеки.

Проведено протипожежні тренування з використанням засобів пожежогасіння на спеціалізованих суднах. Працівники установи ознайомилися з правилами пожежної безпеки та виконали гасіння умовної пожежі.