Небезпечні відходи з Чорногорії вже вивантажено в порту Херсона, що з ними робити чиновники не знають

Про це повідомила секретар міської ради Херсона Олена Урсуленко у соцмережі.

“Зранку разом із міським головою, представниками ЗМІ, митної служби, ДСНС відвідали Херсонський морпорт. Так, на жаль, небезпечне сміття з Чорногорії вже складовано на березі, судно, яке його перевозило, вже десь пішло.

На зустрічі були присутні безпосередні учасники цього свавілля – представники і ТОВ Арка, і ТОВ ТД Ітака – виконавець послуг із прийняття та захоронення твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі. Саме вони, ці обидва товариства краще всіх розуміють, що відбулося. Вони розповіли, як між ними протягом тривалого часу йшли перемовини про погодження цих дій. Між ними є і укладений договір, згідно якого, зі слів директора, за розміщення цього брудного небезпечного сміття ТОВ ТД Ітака від ТОВ Арка отримає АЖ!!!! – 300 тис грн. Із відкритих джерел інтернет-простору стало відомо, що Європейський Союз на утилізацію саме цього сміття виділив 50 млн євро. Ось тут і бачимо, скільки коштує життя мешканця Херсона для ТОВ ТД Ітака.
Надали представнику ТОВ Арка добу, щоб він запропонував свій план дій по звільненню території України від цього сміття і повернення його у Чорногорію.
Думаю, було б справедливим розірвати усі договірні умови із ТОВ ТД Ітака, як із виконавцем послуг з прийняття і захоронення відходів на теріторіі міського звалища, а його керівництво разом із цим брудом до Чорногорії прихватити, нехай там сміттєзвалища ним пересипають.
Міським головою створена робоча група з цього питання, засідання якої розпочнеться сьогодні.”