Держгідрографія завершила зняття навігаційної обстановки на внутрішніх водних шляхах України

Як повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури, одразу після відвантаження буїв на берег фахівці установи розпочали їхню підготовку до нового навігаційного сезону, який за прогнозами розпочнеться у березні наступного року. Наразі буї проходять процес дефектації. Фахівці установи перевіряють роботу світлооптичних пристроїв та батарей, якими обладнано буї. Розпочато процес ремонту та/або заміни якірних ланцюгів, фарбування, інших відновлювальних робіт.

«Навігаційна обстановка на внутрішніх водних шляхах України знята. Судноплавство з використанням світних засобів навігаційного обладнання завершено. Спеціалісти Держгідрографії опрацювали понад 1 тис.  км і зняли понад 1 тис. буїв. Зауважу, що зняте ЗНО вже зараз готується до нового навігаційного сезону 2020 року. Наразі на судноплавних ріках на своїх штатних місцях стоять льодові буї типу «Сигара», – розповів начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

Зняття сезонних плавучих ЗНО на внутрішніх водних шляхах України щорічно проводиться згідно з планом зняття та встановлення сезонних ЗНО, погодженим Адміністрацією морських портів та затвердженим ДУ «Держгідрографія».