Директор програми НАТО DEEP Україна Маріуш Соліс завітав до Інституту ВМС НУ «ОМА» (Відео)

Завдання групи спеціалістів та науковців – визначити напрями подальшого розвитку української військової академічної освіти та досягнення стандартів НАТО в освітньому процесі.

Програма спеціально розроблена науковцями НАТО для підтримки країн-партнерів, модернізації та професіоналізації військових освітніх закладів. Повідомляє ТРК “Бриз”.

Для України участь в програмі важлива тим, що надає можливість готувати офіцерський і сержантський склад таким чином, щоб їх знання відповідали освітнім вимогам Альянсу. А це, у свою чергу, збільшить нашу сумісність із силами НАТО. Ефективною сучасною інновацією у освітньому процесі є запровадження дистанційних курсів навчання, підвищення кваліфікації, вивчення іноземних мов.

Окрім того, суттєво розширено програму мовної підготовки курсантів та запроваджено практику викладання окремих модулів фахових дисциплін англійською мовою. DEEP з Україною є наймасштабнішою освітньою програмою, яка сьогодні реалізується Альянсом серед країн-членів та партнерів.

З початку реалізації цієї програми проведено близько 300 заходів як в Україні, так і за кордоном. НАТО оцінює реалізацію Програми в Україні як найуспішнішу.