В.о. голови Держекоінспекції проведе виїзну нараду в Одесі щодо дій екологів в морських портах

Про це Єгор Фірсов повідомив у соцмережі.

” В Одесі постійний негативний фон і з цим треба щось робити.

Декілька днів тому судно було затримане у порту з претензіями від інспекції. Були скарги на інспекторів за вимагання хабаря, а з іншого боку були скарги на забруднення навколишнього середовища. Судно не могло залишити порт не сплативши великий штраф і в той же час, судновласник ніс ще більші збитки від простою. В результаті, не маючи змоги чекати і розбиратись, штраф було виплачено і судно пішло. Але питання залишились. І такі ситуації виникали і виникають постійно. Миритись з цим не хочу і не можу.

Отже, я звертаюся до губернатора, керівництва АМПУ і запрошую на нараду. Окремо запрошую судновласників та представників бізнесу, від них я хочу почути конкретні факти, цифри та призвища. Я дуже сподіваюсь на відверту розмову, щоб ми чітко визначили, хто є хабарниками і чиї вуха за ними стирчать. Адже тероризувати всі порти не маючи “даху” – просто неможливо. Ми готові до рішучих і навіть кардинальних дій.

Окремо хочу запросити до висвітлення наради представників ЗМІ. Нарада відбудеться 12 грудня об 11.00 в будівлі Одеської ОДА.”