На ярмарку були представлені випічка, блюда національної кухні, сувеніри, новорічні подарунки та прикраси з Німеччини, Грузії, Білорусі, Греції, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Молдови, Перу і багатьох інших країн.

В урочистому відкритті ярмарку взяли участь представники дипмісій близько 30 країн. Кожен з них опустив у встановлену на сцені прозору скриньку конверт з грошима, які підуть на придбання необхідного медичного обладнання для одеських лікарень, щоб рятувати життя дітей і дорослих.

Відкриваючи ярмарок, керівник ОДА Максим Куций зазначив, що, незважаючи на трагічні події, пов’язані з жертвами масштабної пожежі в будівлі економічного  коледжу на Троїцькій, 25, організатори вирішили провести дипломатичний ярмарок, щоб зібрати кошти на придбання життєво необхідного обладнання для лікарень.

Присутній на заході в.о. начальника адміністрації Одеського порту Денис Карпов теж поклав до скриньки конверт від імені адміністрації підприємства.

– Одеські портовики завжди чуйно відгукувалися на всі благодійні акції, – сказав Д.Карпов. – Тому що керуються принципом «Чужої біди не буває». Наші співробітники здавали кров для постраждалих під час пожежі в будівлі економічного коледжу. Продовжуємо збір грошей для сімей постраждалих. Сьогодні ми вважаємо своїм обов’язком взяти участь в дипломатичному ярмарку і внести свій посильний внесок у придбання медичного обладнання, яке може врятувати дитячі життя.

Серед учасників ярмарку була і Гамбург амбасадор, віце-президент ДП «Контейнерний термінал Одеса» (оператор контейнерного терміналу в Одеському порту) Світлана Ярова, яка теж внесла кошти на придбання медичного обладнання. Нагадаємо, що з 6 вересня С.Ярова офіційно стала представником німецького міста Гамбург в Україні.

Тим часом в павільйонах йшла жвава торгівля національними солодощами та сувенірами, а на сцені виступали колективи художньої самодіяльності.

Прес-служба адміністрації одеського порту

2019120901

2019120902

2019120903

2019120904

2019120905