Директор групи ORUM Сергій Пінькас увійшов до складу Ради Асоціації українських залізничних перевізників

27 листопада в Асоціації українських залізничних перевізників відбулась нарада, на яку були запрошені представники компаній, які є членами Асоціації, а також приватних підприємств, які тільки планують стати частиною професійного товариства.

На нараді обговорювалися питання можливого реформування АТ «Українські залізниці», перспективи прийняття Закону про залізничний транспорт, а також складнощі, з якими можуть зіткнутися приватні компанії в результаті виходу на магістральні шляхи.

Крім цього, на нараді було прийнято рішення про призначення Сергія Пінькаса, директора групи ORUM,  на посаду заступника голови Ради Асоціації українських залізничних перевізників.

Як зазначив Сергій Пінькас: «Членство компаній групи ORUM в Асоціації – це хороша можливість для того, щоб спільно з іншими учасниками ринку залізничних перевезень знайти ефективні способи вирішення багатьох проблем, які виникли в транспортній сфері. Адже кожна компанія має свій досвід, напрацювання, які можна застосувати вже сьогодні … »

Довідка: Керуюча компанія групи ORUM включає такі підприємства як, «Актив Транс» і «Сісайд Термінал».

АТ “Укрзалізниця” неодноразово звертала увагу громадськості і контролюючих органів на діяльність компанії “Сісайд Термінал” у Миколаївському порту, про що ми неодноразово інформували читачів. 

– 04.11.2019 Приватна компанія Сісайд Термінал допустила сходження вагонів у Миколаївському порту та намагалася приховати цей факт.

– 17.10.2019 Лобіювання керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ» інтересів ТОВ «Сісайд Термінал» може призвести до зупинки роботи порту