Олександра Погорілого представили колективу Укртрансбезпеки

Сьогодні в Міністерстві інфраструктури України Владислав Криклій представив працівникам центрального апарату Державної служби України з безпеки на транспорті новопризначеного Голову Олександра Погорілого.
Церемонія представлення відбулася за участі Державного секретаря Міністерства інфраструктури України Андрія Галущака, першого заступника та заступниці Міністра інфраструктури України Дмитра Абрамовича та Наталії Форсюк.
Звертаючись до присутніх, Владислав Криклій, закликав колектив Укртрансбезпеки максимально сприяти роботі нового очільника, оскільки, за його словами, надав Олександру Погорілому повний карт-бланш у виборі стратегії на забезпечення ефективної роботи Служби, в тому числі і шляхом оптимизації як виробничих процесів, так і кадрового забезпечення. Міністр зазначив , що вже найближчим часом чекає від нового очільника Укртрансбезпеки пропозицій щодо нової структури Служби, яка, на його думку була б оптимальною для розв’язання поставлених перед Службою завдань.
На думку міністра, акцент повинен бути на цифровізації.
Олександр Погорілий подякував за висловлену довіру. Зазначив, що бачить очолювану ним Службу, перш за все, як сервісну, максимально прозору, зрозумілу та клієнт-орієнтовану. А головним завданням на найближчу перспективу – переведення в онлайн площину не тільки адміністративних послуг (запустивши повну версію електронного кабінету перевізника), а й заходів здійснення державного контролю, зокрема широке запровадження WIM-технологій (зважування в русі), з метою максимального усунення людського фактору з етапу прийняття рішень.