Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» розпочинає відкритий відбір кандидатів на посаду начальника відділу забезпечення роботи Голови апарату управління ДП «АМПУ».

 

Начальник відділу керує структурним підрозділом ДП «АМПУ» – відділом забезпечення роботи Голови апарату управління державного підприємства та забезпечує роботу Голови Підприємства. Серед обов’язків начальника відділу, зокрема, забезпечення взаємодії Керівника із заступниками Керівника, структурними підрозділами апарату управління та відокремленими підрозділами Підприємства щодо вирішення виробничих питань, надання зворотного зв’язку; забезпечення зв’язку Керівника з посадовими особами органів державної влади; підготовка необхідних для виконання завдань Керівника матеріалів та інше.

 

Для участі у відкритому відборі запрошуються чесні, відкриті професіонали. Серед вимог до кандидатів: вища освіта не нижче другого (магістерського)рівня, бажано вища юридична освіта; досвід роботи на посаді помічника керівника підприємства або помічника ТОП менеджера не менше 3-х років; вільне володіння англійською та українською мовами; позитивна діловарепутація, наявність рекомендацій та інше.

 

Для участі у відкритому відборі претендент зобов’язаний заявити про себе як кандидат на посаду, подавши пакет документів.

Якість і повнота наданої інформації впливає на кінцевий результат розгляду кандидатури Кадровим комітетом ДП «АМПУ» та Головою ДП «АМПУ». На підставі наданих документів та співбесід з претендентами Голова ДП «АМПУ» прийме рішення щодо призначення переможця на посаду.

 

Претенденти можутьознайомитися з вимогами до кандидатів (описом посади) та надіслати пакет документів на електронну адресу:  HR@uspa.gov.ua

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 321 03 91, (067) 462 07 95 контактна особа: Хмель Вячеслав.

 

Пропозиції від кандидатів будуть прийматися 27 грудня 2019 року включно. Результати відбору будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті ДП «АМПУ» до 16 січня 2020 року.

Відбір буде проведено за адресом: м. Київ, Контрактова площа, 10а.