Олександр Щипцов з робочим візитом відвідав ФДУ «Одеський район Держгідрографії»

Начальник Держгідрографії Олександр Щипцов з 8 по 10 листопада з перевіркою відвідав ФДУ «Одеський район Держгідрографії» та її структурні підрозділи. Він проінспектував ключові об’єкти, які в цьому році відремонтували, та обговорив з начальником філії плани на 2020 рік.

Начальник установи побував на Воронцовському, Одеському, Чорноморському, Дністровсько-Цареградському та Будаківському маяках. Їх у 2019 році відремонтували, а на Воронцовському маяку капітальні роботи проводились вперше за 65 років. Також керівник оглянув маяки, які потребують ремонту в наступному році, та світні створні знаки, які відремонтували чи потребують ремонту.

«Такі відрядження необхідні, щоб спланувати заходи на 2020 рік та поспілкуватись з працівниками філій. Адже вони на практиці знають, що потрібно для якісного виконання поставлених на нашу установу функцій, тому їхня думка завжди враховується. Крім того, на власні очі переконався, що виділені кошти використано за цільовим призначенням та якісно виконано ремонти засобів навігаційного обладнання. Філія повністю готова до осінньо-зимового періоду. До кінця листопада планую відвідати ФДУ «Миколаїський район Держгідрографії» та «Дніпровський район Держгідрографії» у м. Дніпро. Після закінчення такого об’їзду зможемо підсумувати  та проаналізувати результати роботи у 2019 році та з новими ідеями і планами йти у 2020 рік», – сказав начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

Також у рамках робочого візиту до філії керівник побував у майстерні з ремонту морських засобів навігації та ремонтно-віднолювальній базі. Майстерню в поточному році відремонтували вперше з 1957 року, а на ремонтно-відновлюваній базі потрібно полагодити причал та здійснити берегоукріплення. Планується виконати ці роботи в 2020 році.

Нагадаємо, Одеський район Держгідрографії є ​​філією державної установи «Держгідрографія». Завданням філії є надання гідрографічних і навігаційних послуг для забезпечення безпеки мореплавства у морському регіоні та на внутрішніх водних шляхах на українській частині річки Дунай від порту Рені до гирла, острові Зміїний, прибережних прилеглих морських водах від лінії державного кордону з Румунією до адміністративного кордону з Миколаївською областю.