Повітряні сили ЗСУ в якості тренування потопили надводну ціль, колишній плавсклад “Золотоноша”

Під час практичної фази підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ, що відбуваються на Державному полігоні «Ягорлик», бойові розрахунки вже здійснили більше ніж двох десятків пусків зенітних керованих ракет різної дальності. Як повідомили журналісту АрміяInform представники керівництва навчаннями, всі повітряні цілі знищено.

Два зенітні ракетні полки «Буків» та «трьохсоток», а також окремі дивізіони С-125 відбивали масований напад ворога з повітря. Роль повітряних цілей виконували БПЛА ВР-3 «Рейс». 

Це третій етап широкомасштабних підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, під час якого відпрацьовуються підготовка та ведення протиповітряного бою у новому районі. Під час навчань також відбуваються визначальні відомчі випробування ЗРК С-125-2Д1 та контрольні льотні випробування ракет до ЗРК С-300 різних модифікацій.

Як повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела, в ході бойових пусків, ракети випущені з комплексу С-125 вразили надводну мішень, в ролі якої виступав колишній плавсклад “Золотоноша” проекту 814М Військово-Морських Сил ЗС України .

Двох ракет вистачило аби потопити судно повною водотоннажністю 2960 тонн.

Стрільби триватимуть до кінця тижня. Після чого підрозділи повернуться в пункти постійної дислокації і приступлять до несення бойового чергування в загальній системі протиповітряної оборони держави.

Нагадаємо, що у Херсонські області триває будівництво Державного випробувального полігону “Ягорлик”, який призначений для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння української армії, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.