Херсонська обласна рада вагається чи передавати майно в Міноборони для розміщення 140 развідбату ВМС (ВІДЕО)

Ситуація навколо розміщення підрозділу морської піхоти на території бази відпочинку «Білі крила» Скадовського району.

Морпіхи стежать за великою ділянкою узбережжя у Херсонській області неподалік окупованого Криму. У них немає бази, тому вони просять облраду передати їм покинутий дитячий табір, щоб відремонтувати його за кошти Міноборони.

 

Херсонська обласна рада підтримала розміщення підрозділу морської піхоти у Скадовському районі. До Херсонської обласної ради 22 квітня 2019 року надійшло звернення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України, генерала армії Віктора Муженко з проханням виділити на умовах оренди з можливістю подальшої передачі до сфери управління Міністерства оборони України майнового комплексу «Білі крила». На сесії Херсонської обласної ради 25 квітня 2019 року було підтримано проєкт рішення «Про надання згоди на укладення договору оренди на комплекс будівель та споруд бази відпочинку «Білі крила», які розташовані за адресою: Херсонська область, Скадовський район, урочище Цукури». Йдеться про передачу в оренду Міністерству оборони України на 2 роки та 10 місяців з орендною платою 1 гривня на рік комплексу під розміщення підрозділу морської піхоти.

Наразі відпрацьовується та обговорюється можливість передачі майнового комплексу у постійне користування Міністерству оборони України. 10 жовтня голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер разом з представниками депутатського корпусу зустрілись з адміралом Військово-Морських Сил ЗС України, командувачем ВМС України Ігорем Воронченко та генерал-лейтенантом, командувачем Морської піхоти України Юрієм Содолем на території комунального закладу «Білі крила».