Контейнерний термінал «Бруклін-Київ Порт» включено до нового сервісу CMA CGM

Засновниккомпанії – контейнерна лінія CMA CGM запустив прямий сервіс BSMAR (Black Sea Marmara Marocco). Новий сервіс працює на лінії Одеса-Констанца -Амбарлі -Аліага – Пірей – Мальта -Валенсія -Альхесірас-Касабланка. Наш термінал вже обробив два судна нового сервісу. Кожне з них доставило в порт до 1500 контейнерів. Це додаткові обсяги для терміналу, – розповів директор ТОВ “Бруклін-Київ Порт” Володимир Пустоваров.

ТОВ “Бруклін-Київ Порт”, яке оперує контейнерними потужностями в Хлібній гавані, починаючи з 2009 р, нарощує перевалку контейнерів. Так, в минулому році колектив переробив 260,6 тис. TEU. За 9 місяців нинішнього року показники компанії склали 184 тис. TEU.

За інформацією заст. директора з виробництва Дмитра Воробйова, в жовтні очікується перевалка на рівні 25 тис.. Причому планується обробка як 300-метрових контейнеровозів, навантаження / вивантаження яких становить 2400-2500 контейнерів, так і фідерних. Так, 16 жовтня став під обробку контейнеровоз CMA CGM Volga (2400 контейнерів).

Засновники компанії, думаючи про завтрашній день, прагнуть до збільшення обсягу перевалки контейнерів. Один із шляхів – продовження причальної лінії 42-43 причалів на 260 м (на першому етапі – 120 м) за рахунок причалів 13-14 судноверфі. Про що в грудні 2018 року був підписаний Меморандум між АМПУ, адміністрацією Одеського порту і контейнерною лінією CMA CGM. Всесвітньо відомий перевізник планує інвестувати в розвиток терміналу, що дозволить “Бруклін-Київ Порт” через п’ять-шість років перевалювати щороку до 600 тис. TEU. За повідомленням прес-служби Міністерства інфраструктури, Міністр Владислав Криклій під час зустрічі з Міністром транспорту Французької Республіки Жан-Батистом Джеббарі позитивно відгукнувся про спільний проект АМПУ і CMA CGM в Одеському порту.

Включення Одеського порту в ротацію портів нового прямого сервісу BSMAR це позитивний знак, – вважає в.о. начальника адміністрації Одеського порту Денис Карпов.- Контейнери-один з основних і перспективних вантажів нашого підприємства. Розуміючи це, наші партнери – портові оператори прагнуть збільшувати обсяги перевалки контейнерів: підвищують якість сервісу, впроваджують екологічні стандарти, модернізують перевантажувальну техніку. А адміністрація порту зі свого боку створює умови для комфортного ведення бізнесу.