Міжнародна конференція з використання тренажерного обладнання компанії Kongsberg Maritime

З 25 по 26 вересня 2019 р. в м. Роттердам (Нідерланди), готелі “SS Rotterdam” відбулась конференція з використання тренажерного обладнання компанії Kongsberg Digital “Kongsberg International Simulator User Conference 2019”.

У конференції взяли участь близько 200 делегатів більш ніж з 29 країн, у тому числі 75 різних компаній і організацій (ВНЗ, підприємств і організацій суднобудівної та нафтогазової промисловості, крюїнгу, класифікаційні об`єднання і тренажерні центри), які використовують обладнання торгової марки Kongsberg.

Організатором конференції виступила норвезька компанія – виробник морських тренажерів Kongsberg Digital.

Від Національного університету “Одеська морська академія” у конференції взяв участь завідуючий кафедрою АДіГТУ, к.т.н. – Оженко Є.М.

Мета конференції: обмін знаннями, досвідом і виявлення загальних проблем, щодо розробки та використання тренажерів у процесі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців для морського флоту.

Також особлива увага приділялася тому, як викладачі ВНЗ та інструктори тренажерних центрів приділяють увагу аспектам людського фактора в процесі навчання, підготовки, підведення підсумків і оцінки знань, з метою підвищення нетехнічних навичок.

У рамках конференції були проведені зустрічі з представниками Kongsberg Digital та обговорені питання подальшої співпраці компанії з Національним університетом “Одеська морська академія”. Представники Kongsberg Digital та багатьох інших організацій запрошені до участі у Міжнародному форумі «ETC-2020», у якому Kongsberg Digital є партнером. Також під час конференції відбулася презентація морських K-Sim тренажерів компанії Kongsberg Digital, а також здійснено візит у морський тренажерний центр Simwave.