В філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» відбувся тренінг щодо ефективного управління мотивацією та активністю персоналу

Протягом двох днів в філії «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» проходив тренінг «Ключові показники ефективності, як основа ефективного управління мотивацією та активністю персоналу (КРI)».

За словами бізнес-тренерки, доцента Національного авіаційного університету Тамари Дерев`янко, яка має багатий досвід проведення таких тренінгів, метою заходу є знайомство спеціалістів «Дельта-лоцман» з КРI(Key Performance Indicator) – системою внутрішнього оцінювання продуктивності роботи персоналу на підприємствах, організаціях та в установах. На відміну від традиційних систем, вона безпосередньо не пов’язана з фінансовими показниками, а орієнтована на визначення успіху кожного співробітника за результатами його праці з точки зору цінностей. Інакше кажучи, KPI – це кількісний індикатор результатів, фактично досягнутих кожним членом колективу.

Керівники підрозділів філії «Дельта-лоцман», що взяли участь у заході, вивчили позитивні і негативні чинники при запровадженні системи КРI на підприємстві та прийняли активну участь у її обговорені.