АМПУ відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності оголосило тендери на закупівлю послуг з аудиту та оцінки майна та майнових прав

3 2018 рокуАдміністрація морськихпортів України перейшла на Міжнародні стандарти фінансової звітності, які передбачають, зокрема, й оприлюднення річної фінансової звітності з аудиторським висновком. Для цього АМПУ оголосила конкурс, за підсумками якого планує обрати компанію, що здійснюватиме незалежний аудит фінансової звітності підприємства за 2019–2021 роки.

Інший тендер, оголошений АМПУ, передбачає відбір суб’єкта оціночної діяльності, що проводитиме оцінку майна та майнових прав для визначення справедливої вартості об’єктів оцінки.

«АМПУ продовжує впроваджувати міжнародні стандарти корпоративного управління компанією та стає більш відкритою, прозорою та зрозумілою для інвесторів. Умови договорів разом із граничним розміром оплати послуг за обома тендерами, оголошеними нами в системі електронних закупівель Prozorro, погоджені Наглядовою радою АМПУ. Відкритість річної фінансової звітності з відповідним висновком незалежного аудитора – це не лише вимога чинного законодавства, але й черговий крок до подальшої корпоратизації АМПУ», — коментує оголошення тендерів керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.

Проведення оцінки майна та майнових прав спрямовано на забезпечення відповідності умовам облікової політики щодо об’єктів, які АМПУ одержало на безоплатних засадах, та інших активів підприємства у випадках, передбачених тендерною документацією.

Очікувана вартість послуг з незалежного аудиту фінансової діяльності АМПУ за три роки складає 14,6 млн грн, а послуг з оцінки майна та майнових прав АМПУ – близько 1,9 млн грн. На сьогодні триває прийом заявок на участьу тендерах.

З умовами конкурсу на закупівлю послуг з незалежного аудиту можна ознайомитися за цим посиланням, а з тендерною документацією щодо оцінки майна та майнових прав – тут.

2019091101