Військова присяга курсантів Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА»

30 серпня 40 курсантів Інституту Військово-Морських Сил та 25 курсантів відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” склали Військову присягу на вірність Українському народові. Урочистий ритуал проведено на причалі Практичної гавані, безпосередньо біля бойових кораблів і катерів ВМС України за участі представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України, органів державної влади, керівництва вишу, батьків, ветеранів, волонтерів та духовенства.

Захід розпочався з урочистого проходження прапороносної групи — внесення «Бойового прапора» та виконання особовим складом Державного Гімну України. По завершенню складання присяги особовий склад, рідних і близьких курсантів привітав начальник штабу – перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов.

Протягом наступних п’яти років курсанти навчатимуться флотській справі та проходитимуть практику, зокрема – і на кораблях країн НАТО.

Окрім хлопців цього року вперше до флотських вишів вступили дівчата, які також склали присягу на вірність українському народу.
Ритуал завершився урочистим маршем та колективним фотографуванням. Усі присутні мали нагоду привітати військових моряків із важливим днем у їхньому житті та висловити найкращі побажання та наснаги на їхньому шляху.