До Дня незалежності кияни отримають херсонські безкісточкові кавуни доставлені по Дніпру
Фермери пропонують як добре відомі сорти баштанних культур, так і відносно нові – безкісточкові кавуни.
 
На вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «Нібулон» проходить завантаження несамохідного судна компанії 400 тоннами стиглих і смачних херсонських кавунів, зібраних з полів місцевих господарств. Відправка кавунів відбудеться 17 серпня.

Третій рік поспіль смачні кавуни Херсонщини відправляються до Києва безпосередньо річковим флотом. Так, у 2017 році за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID у рамках пілотного проєкту «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції» від причалу філії «Голопристанська» відчалило перше за останні 15 років несамохідне судно з 300 тоннами солодкої ягоди, якою вже через 4 доби смакували жителі та гості столиці.  Ця подія буквально підірвала інформаційний простір і стала топ-новиною інформагенцій та соціальних мереж, а «кавуни з баржі» в супермаркетах були просто нарозхват. Не менш грандіозною стала відправка понад 400 тонн кавунів і в серпні минулого року.

Доставка саме водним транспортом овочів і фруктів із півдня України на північ не лише суттєво зменшує їх втрати, адже вантажиться продукція не насипом, як зазвичай, а в спеціальних контейнерах, окрім того, зважаючи на те, що вода в цьому випадку є природним охолоджувачем, плодово-овочева продукція не перегрівається і потрапляє в торгові мережі в кращому вигляді як всередині, так і зовні. Таким чином, застосований компанією «НІБУЛОН» ланцюжок постачання не лише зберігає якість продукції, а й допомагає в розширенні ринків збуту сезонної продукції і розвантажує автошляхи країни.