Відбувся урочистий випуск курсантів Національного університету “Одеська морська академія”

27 червня відбувся урочистий випуск курсантів Національного університету “Одеська морська академія”, який є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя. Відтепер, перед випускниками університету відкриються широкі простори морів та океанів, а вручені дипломи бакалаврів дають право почати свій трудовий шлях на флоті та займати командні посади у відповідних галузях морської індустрії.

З особливим днем випускників привітав М.В. Міюсов, ректор НУ “ОМА”, заслужений працівник освіти України, д.т.н., професор та побажав подальших успіхів в продовженні навчання в стінах рідної альма матер.

Також, з привітальними словами виступили А.А. Тарасов, 1 заступник командуючого Військово-морських сил Img 8010Збройних сил України, контр-адмірал, О.Г. Григорюк, перший заступник Голови Професійної спілки робітників морського транспорту України, Троусдейл Стівен, координатор інспектора ITF (Великобританія), Амаду Хамані, інспектор ITF (Германія) та інші. З нагоди свята, В.В. Чижов, представник компанії “V.Ships” презентував кубок курсанту університету, який підтверджує досягненні успіхи за час навчання в НУ “ОМА” та вдале проходження практики в компанії. Щирі побажання успіху лунали від гостей. Великою підтримкою для курсантів стала присутність викладачів, батьків, рідних та друзів.

По закінченню заходу, для іноземної делегаціїї відбулася екскурсія корпусами університету, де було продемонстровано всю матеріально-технічну базу академії включаючи тренажери, лабораторії, музей та інше. Особливу увагу гостей зайняло відкриття ще одного тренажера Глобальної морської системи зв‘язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства TRANSAS GMDSS TGS 5000, version 8.5. (Sailor 6000), основною метою якого є використання нових версій зв’язкового радіообладнання і радіонавігаційних приладів на сучасних суднах.

Національний університет “Одеська морська академія” щиро вітає випускників та бажає надалі підтримувати високі стандарти професіоналізму та впевнено відстоювати позиції на суднах світового торговельного флоту!