«Одеська Морська Академія» взяла участь у 30-тій церемонії випуску Міжнародного інституту морського права

15 червня у м. Вітторіоса, Мальта відбулася 30-та ювілейна церемонія випуску Міжнародного інституту морського права (International Maritime Law Institute) під егідою Міжнародної морської організації (IMO), в якій взяли участь Перший проректор НУ «ОМА» Олександр Шемякін та фахівець відділу міжнародних зв’язків Олександра Супрун. На церемонії також були присутні Генеральний секретар Міжнародної морської організації Кітак Лім, президент та представники міністерств Мальти, делегації міжнародних університетів та організацій.

Цього року ступінь магістра з міжнародного морського права, що підтверджуєтся дипломом з відзнакою, отримав Микола Козаченко, випускник НУ «ОМА», який був номінований на навчання в інституті від НУ «ОМА», а фінансування було надано Міжнародною федерацією транспортників (International Transport Workers’ Federation). Він став сьомим випускником академії, який навчався в Інституті.

Міжнародний інститут морського права був створений під егідою Міжнародної морської організації у 1989 році на Мальті. Магістерська програма відкрита для випускників юридичних факультетів що вже працюють в галузі морського права, юридичних відділів або юридичних фірм, що займаються морськими питаннями. Програма також розрахована для осіб, що прагнуть збудувати кар’єру в галузі морського права. Обов’язковою умовою для кандидата є наявність диплому визнаного університету. За результатами програми, слухач отримає ступінь магістра з міжнародного морського права. Передбачається, що випускники інституту стануть експертами, чия компетенція є необхідною для застосування Конвенції ООН з морського права та інших угод в національній правовій системі.