Полозов про “справу українських моряків”: позиція Росії юридично безпідставна

Незалежно від рішення Міжнародного трибуналу з морського права у справі українських моряків, Україна буде домагатися звільнення полонених. Про це у Гамбурзі журналістам повідомив адвокат Микола Полозов.

“Позиція Росії юридично безпідставна. Саме це, на мій погляд, зумовило той факт, що російська делегація відмовилася брати участь в слуханнях трибуналу, які пройшли на початку травня. Але разом з цим, я хочу сказати, що незалежно від рішення трибуналу, у межах єдиної стратегії звільнення захоплених моряків, ми будемо продовжувати роботу, і в будь-якому випадку ми будемо домагатися їхнього звільнення всіма доступними засобами – юридичними, дипломатичними і політичними”, – заявив він.

Якщо Міжнародний трибунал з морського права ухвалить рішення на користь України – це стане гарною підмогою у справі звільнення українських моряків, продовжив Полозов.

“Якщо не ухвалить – це не катастрофа. Ми у межах нашої стратегії проводимо весь необхідний комплекс дій, які зрештою приведуть до успіху”, – упевнений він.