Пасажироперевезення водним транспортом у січні-квітні цього року зросли на 19 відсотків

Пасажироперевезення водним транспортом в морських портах України у січні-квітні цього року зросли до понад 55 тисяч пасажирів, що на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили у прес-службі Адміністрації морських портів України.

“З початку року послугами водного транспорту в морських портах України скористалося вже понад 55 тисяч пасажирів, на 19% більше, ніж торік”, – вказали в АМПУ.

Три чверті від загальної кількості пасажирів (42149 осіб) – це внутрішні перевезення водним транспортом у порту Херсон та на прогулянкових катерах в Одесі.

Іноземні перевезення з січня по квітень становили майже 13 тис. пасажирів. Переважно це поромна переправа у Чорноморську та круїзні річкові лайнери в Усть-Дунайську.

Що стосується Дніпра, то з початку року через річку пройшли вже 1934 судна (рейси), що на понад 60% перевищує минулорічну статистику за цей період. Загальний обсяг перевезень вантажів вже склав майже 2 млн тонн. Здебільшого це зернові та будівельні вантажі, обсяги яких зросли відповідно у 2,8 та 2,3 рази, а також металопродукція. При цьому зернові сягнули позначки у 1 млн тонн.