Морська пошуково-рятувальна служба забезпечила безпеку учасників вітрильної регати «Кубку ORYC»

 З 19 по 21 квітня в Одесі відбувся 1-й етап вітрильної регати «Кубку ORYC». Змагання проходили 3 дні в акваторії Одеської затоки. Організатором регати є Одеський перегоновий яхт-клуб, у співпраці з Вітрильною федерацією Одеської області за підтримці ДП «Чорноморський яхт-клуб».

 Безпеку учасників на воді, під час проведення відкритої регати забезпечували спеціалізовані рятувальні судна та Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ) казенного підприємства «Морської пошуково-рятувальної служби», який визначив район проведення регати, як район підвищеного спостереження.
 Треба зазначити, що у ДМРКЦ несуть цілодобові вахти висококваліфіковані капітани-координатори, які постійно готові прийняти і обробити сигнал лиха та спланувати пошуково-рятувальну операцію в морському пошуково-рятувальному районі України.
 Нагадаємо, що одне з найбільших вітрильних змагань на Чорному морі щорічно проходить в рамках співпраці між організаторами регати, Вітрильної федерацією одеської області та казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба».