«Зоря»-«Машпроект» випробовує перспективну газотурбінну установку для флоту

Державне підприємство НВКГ «Зоря»-«Машпроект», яке розташоване у Миколаєві, розробило та виготовило дослідний зразок газотурбінного двигуна (ГТД) та розпочало його випробування.

Про це повідомляє прес-служба підприємства на своїй сторінці у Facebook

“Важливою складовою роботи підприємства є науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи. Протягом останніх років нові розробки велися виключно за рахунок власних коштів компанії. Роботи були спрямовані як на вдосконалення серійно випускається, так і на створення нових зразків газотурбінних двигунів. Найбільш значущим результатом інноваційної діяльності став випуск дослідного зразка нового двигуна потужністю 32МВт. В даний час двигун проходить комплекс випробувань. Машина буде мати кілька модифікацій для різного застосування – як морського, так і наземного.”

Вона стане основою пропульсивного комплексу перспективних кораблів Військово-морських Сил ЗС України.

Державне підприємство НВКГ «Зоря»-«Машпроект» – це український розробник і виробник газових турбін морського і загальнопромислового застосування. До складу комплексу входять Центр науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт «Машпроект» і серійне виробництво «Зоря».