Уряд ухвалив постанову про перегляд застарілих будівельних норм у промисловості та транспорті

Уряд схвалив постанову, яка прискорить перегляд застарілих галузевих будівельних норм у промисловості та транспорті. Про це повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

Як повідомили в прес-службі, уряд схвалив постанову “Про внесення змін до Переліку центральних органів виконавчої влади, до повноважень яких належить питання нормування у будівництві”, яка прискорить перегляд застарілих галузевих будівельних норм у промисловості та транспорті.

При цьому в прес-службі уточнили, що впровадження документу дозволить впорядкувати, систематизувати і тим самим прискорити перегляд застарілих галузевих норм у будівництві – будівельних норм і правил (СНіПів), які стосуються проектування виробничих об’єктів у різних галузях, зокрема, промисловості та транспортній інфраструктурі.

Також в прес-службі додали, що в Україні все ще діє близько 60 СНіП та СН – галузевих будівельних норм та правил, що затверджувались ще в СРСР і потребують нагального перегляду та оновлення.