“Нафтогаз” знизив ціну на газ для промисловості на близько 20%

НАК “Нафтогаз України” знизила на 23,6% ціни на природний газ у квітні у порівнянні з березнем для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, що купують газ на умовах оплати протягом або після періоду поставки, а також – на 19,1% для промспоживачів з передоплатою. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Ціна газу для таких споживачів (з постоплатою – ред.) становитиме 6 233 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами), що на 23,6% менше березневої ціни на умовах оплати протягом або після періоду поставки”, – вказали у компанії.

З ПДВ ціна на газ для промспоживачів з постоплатою становитиме 7 479,60 грн/тис. куб. м.

Також “Нафтогаз” оприлюднив цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 квітня 2019 року для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, що купують газ на умовах передоплати. Ціна на газ для них становить 5 990 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами). Це на 19,1% менше у порівнянні з ціною, запропонованою промспоживачам з передоплатою на березень.

З ПДВ ціна на газ для цієї категорії споживачів становитиме 7 188,00 грн/тис. куб. м.

Окрім того, ГПК “Нафтогаз України” також знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%, не встановлюючи максимально можливу торгову націнку постачальника, що дозволена законодавством.