Взвод морських піхотинців Військо-Морських Сил України візьме участь у навчаннях «Платинум Ігл – 2019»

Взвод морських піхотинців Військо-Морських Сил України вирушив з Одеського аеропорту до Румунії на багатонаціональні міжнародні навчання «Платинум Ігл – 2019».

Особисто проводити морпіхів приїхав командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

– Сьогодні ви – обличчя України і на вас буде дивитись весь світ, – наголосив командувач . – Бажаю вашій команді якнайкраще показати свої професійні навички та вміння. Я впевнений, ви гідно представите нашу державу, адже це є дуже важливим кроком для вступу в НАТО.

Нагадаємо, що багатонаціональні навчання «Платинум Ігл» з 2017 року є оновленим форматом міжнародних маневрів «Платинум Лінкс», в яких представники українських ВМС беруть участь на постійній основі. Учасниками маневрів вже традиційно є представники від Сполучених Штатів Америки, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. Основною метою заходу є набуття навичок спільних дій військовослужбовців країн-учасниць Північноатлантичного Альянсу та відпрацювання спільних дій по відбиттю наземного та морського противника у складі багатонаціонального підрозділу згідно зі стандартами НАТО.