В рамках робочого візиту до Брюсселю, сьогодні, 14 лютого, Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Міністром національної оборони Румунії.

Під час двосторонньої зустрічі було узгоджено спільні дії для безпеки в Чорному морі та укладання додаткових угод, які сприятимуть розвиткові нашого двостороннього співробітництва, зокрема, у галузі військово-технічного співробітництва.

Також Міністр оборони України Степан Полторак під час робочого візиту до Брюсселя взяв участь у п’ятисторонній зустрічі з міністрами оборони США, Канади, Великої Британії, Литви та Польщі у форматі QUINT.

Під час зустрічі з очільниками оборонних відомств, які найбільш вагомо допомагають Україні, були узгоджені головні зусилля для підтримки п’яти системоутворюючих елементів оборонної реформи: оборонного менеджменту, оборонного планування на засадах спроможностей, оборонних закупівель в Україні на засадах вимог європейських директив та операції на зовнішніх ринках, оптимізації структури сил та спроможностей, інтеграції «м’якої та жорсткої» сили України для захисту національних інтересів України.

«Ми станемо сильнішими у взаємодії з нашими друзями та союзниками на усіх міжнародних майданчиках та через впровадження міжнародних моніторингових інструментів для контролю безпекової ситуації навколо України, особливо у регіонах Чорного та Азовського морів», – наголосив під час заходу Міністр оборони України Степан Полторак.