ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ» здійснює роботи по ремонту і відновленню кранової і іншої техніки. Про це повідомила прес-служба госстівідора.

«За даними підрозділу на ранок 29 січня в цеху після поставки змінно-запасних частин підходить до завершення ремонт портального крана №59 марки «Альбрехт». З 2 лютого в роботу береться аналогічний кран №55. Обидва – з терміналу №1. Там же прописаний і причальний контейнерний перевантажувач №132, на якому проводиться ремонт касети на кабіні кранівника. Машина готується до пуску в експлуатацію 31 січня », – сказано в повідомленні.

З спеціалізованого комплексу з перевантаження руди у позаплановий ремонт переданий портальний кран №1 «Сокіл». На початку лютого заплановані ремонтні роботи крана №60. Триває налагодження кранів №69 «Сокіл» і №98 «Альбрехт» терміналу №4.

Крім цього, в ремонті знаходяться 11 грейферів і два причепи «Вольво» в стадії капітального ремонту з автобази порту. «На ділянці по ремонту електродвигунів ведуться роботи по ремонту трьох двигунів ARRK-354. Витримуються норми плану-графіка на ділянці по ремонту кондиціонерів. З 1 січня 2019 року в ведення ПЗМ переведений ділянку по ремонту ваг. », – зазначила прес-служба.

 

ДП «МТП «Чорноморськ» оперує причалами №№1, 2, 7, 8 (виведений з експлуатації), 9 (секції I-III виведені з експлуатації), 10, 21, 22, 26, 27, 28 морського порту «Чорноморськ» .

Морський порт «Чорноморськ» розташований на берегах Сухого лиману в 12 милях на північний захід від Одеси. Річна проектна потужність – понад 30 млн тонн. Кількість вантажних причалів – 25, довжина вантажного причального фронту – 5,459 кілометра. Крім ДП «МТП «Чорноморськ», в порту працюють портові оператори ТОВ «Трансбалктермінал», ТОВ «Іллічівський зерновий термінал», ТОВ  “Транс-сервіс”, ТОВ «Рісо Термінал», ТОВ  “Олир Резорсіс” та інші.