Експерти міжнародної компанії MTBS презентували спеціалістам АМПУ успішні європейські кейси з портового менеджменту

31.01.2018 в Одесі фінішував чотириденний навчальний курс з питань фінансування портів та управління концесійними проектами. Серію тренінгів дляспеціалістів Адміністрації морських портів України провели експерти Maritime&Transport Business Solutions (MTBS) за сприяння Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

«Навчальна програма, розроблена MTBS для АМПУ, повністю відповідає пріоритетним напрямкам розвитку портової галузі України. Це стосується формування, ефективного адміністрування та використання портових зборів, реалізації пілотних концесійних проектів, які стартують цього року в портах Ольвія та Херсон. Також дуже корисним для нас є міжнародний досвід з впровадження Морського єдиного вікна. Адже АМПУ саме зараз продовжує цю роботу в Україні.Ми вдячні Посольству Королівства Нідерланди та MTBS за підтримку та ефективну співпрацю»,— відзначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Зі свого боку, Заступник голови економічного відділу Посольства Джейхун Остовар підкреслив, що євроінтеграція транспортної системи України наразі є однією з ключових тем транспортного діалогу в ЄС. Тому розвиток портової галузі є одним з пріоритетних напрямків роботи для Посольства Королівства Нідерланди в Україні.«Ми переконані, що експертний досвід Нідерландів, який спеціалісти компанії MTBS представили цього тижня співробітникам АМПУ, матиме позитивний вплив як на подальший розвиток і роботу організації зокрема, так і на розвиток цього сектора в цілому», – впевнений Джейхун Остовар.

Чотириденна програма тренінгу дозволила експертам MTBS глибше зануритись у специфіку роботи АМПУ. «Кожна портова адміністрація у світі є унікальною, для нас було важливо застосувати індивідуальний підхід до потреб АМПУ і дати відповіді на питання кожного з учасників програми», – підбив підсумки навчальної програми директор MTBS Пол ван Юлем.

Довідкова інформація:

Maritime & Transport Business Solutions ( MTBS) – міжнародна консалтингова компанія у галузі морського та транспортного бізнесу. MTBS спеціалізуєтьсяна портових проектах, а також є експертом з питань стратегічного планування та фінансування об’єктів інфраструктури. На українському ринку компанія працює над реалізацією портових та інфраструктурних проектів під брендом MTBS Ukraine у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal.