Місія Європейського Союзу відвідала Бердянський морський порт

31 січня група представників ЄС на чолі з директором Європейської служби зовнішньої дії з питань Європи та Центральної Азії – Томасом Майр-Гартінгом, та директором Групи підтримки України при Європейській Комісії – Петером Вагнером, відвідала Бердянський морський порт.

Разом з начальником Адміністрації морського порту Бердянськ Олександром Барчаном, в.о. директора ДП «БМТП» Олександром Трощенковим та іншими представниками обох підприємств вони обговорили поточну ситуацію на Азовському морі, існуючі проблеми порту та перспективи їх вирішення. 


Учасники зустрічі підкреслили нерозривність життєдіяльності порту та міста і, відповідно, значимість підприємства для регіону та його людей. Для того ж аби Бердянський порт міг безперебійно та конкурентно працювати – необхідно оновлення техніки, проведення днопоглиблювальних робіт та впровадження інших інфраструктурних проектів.


Однак, найголовнішим завданням наразі є – налагодження стабільної та безпечної роботи Керченського каналу. Над чим і працюють представники ЄС. Після візиту в регіон місія ЄС сформулює певні висновки щодо поточної тут ситуації. А вже через декілька тижнів її обговорять на засіданні міністрів закордонних справ ЄС.

місія ЄС відвідала Бердянський морський порт
місія ЄС відвідала Бердянський морський порт