Про це повідомила Ірина Сербін, ліквідатор ПАТ МСЗ “Океан” на своїй сторінці у ФБ:

“Понад 250 «океанівців» вже отримали на свої рахунки в АТ «Ощадбанк» понад 24, 5 млн. грн в рахунок погашення кредиторських вимог по заробітній платі.

251 кредитору ПАТ МСЗ “Океан” зараховано на рахунки 24 458 095,41грн.! Наша маленька перемога, в мій третій Новий Рік в статусі ліквідатора «Океану», і це дуже особливий Новий Рік – для мене, для Заводу, для корабелів, для Миколаєва.

Сьогодні ми зі співробітниками АТ «Ощадбанк» в ролі Санта Клаусів чи Дідів Морозів – кому як більше подобається. Тільки замість ялинок – рахунки в «Ощадбанку», замість подарунків з мішка – погашення кредиторських вимог -боргів з зарплати. Борги, яких корабели чекали роками.

Нагадаю, 19.12.2018 разом з АТ «Ощадбанк», ми розпочали дуже непростий процес ідентифікації фізичних осіб – колишніх працівників «Океану», які є кредиторами першої черги ПАТ МСЗ Океан, їх близько 1100 людей з кредиторськими вимогами понад 92 млн грн.

І от, станом на кінець робочого дня 27.12.2018 року 251 особа ідентифікована, усім їм відкрито рахунки в АТ «Ощадбанк» та, найголовніше, вказаним особам зараховано 24 458 095,41 грн. Так, понад 250 «океанівців» вже отримали на свої рахунки майже 24,5 млн грн боргів з заробітної плати. І ми з нашою нечисленною армією «ельфів» робимо все можливе, щоб процес ідентифікації, відкриття рахунків і зарахування коштів був неперервним. Цей процес дуже складний і потребує неймовірного зосередження і уваги. Як ліквідатор, кожну особу я перевіряю особисто!

За ці за сім робочих днів, коли я кожного дня бачусь і спілкуюсь з миколаївцями, можу сказати одне: вам дуже не вистачає посмішок і позитиву, а ще, віри в те, що все буде якнайкраще, бо Ваше місто особливе і Бог йому сприяє! І саме Ви, тому яскравий доказ, адже маєте чудовий подарунок під ялинку.

Всіх, хто ще не пройшов ідентифікацію, хочу заспокоїти. Всі, згідно черги її пройдуть, і отримають свої кошти. Але, будь ласка, пам’ятайте, я одна – вас більше 1000, і я як ніколи потребую вашої підтримки і розуміння!!!

Водночас, не можу не сказати – добре відомі в Миколаєві особи продовжують спроби звести все нанівець. Одна з таких спроб була вчора – 27.12.2018 в Одесі Південно-західний апеляційний господарський суд розглядав скарги пана Нємова, Зонел Оперейшинз Лімітед та ТОВ «Океан-Судоремонт». Доповідаю: законні інтереси кредиторів захищено! Перезавантаження «Океану», як і виплату боргів із заробітної плати не спинити!

Отже, дорогі мої «океанівці», витримка, терпіння, взаємоповага і тільки позитивний настрій – ось те, чого я чекаю від вас найбільше! Змінюємо Миколаїв і бачення миколаївців вже сьогодні разом, і вже традиційно не завдяки, а наперекір всьому!
Слава корабелам!”