Адміністрація морськихпортів України ініціювала проведення службового розслідування. Адміністрація всебічно співпрацює з правоохоронними органами задля об’єктивного та неупередженого розслідування цієї справи. Для нас вкрай важливо з’ясувати усі обставини цього випадку.

За результатами розслідування будуть прийняті відповідні управлінські та кадрові рішення, вжиті заходи щодо виявлення умов та причин, які сприяли вчиненню зазначених протиправних дій.

Нульова толерантність до корупції та будь-яких її проявів у діяльності державного підприємства – це принципова позиція АМПУ.На підприємстві діє підрозділ із запобігання та протидії корупції, затверджена та постійно діє Антикорупційна програма, а також ряд розпорядчих внутрішніх документів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

Про будь які випадки та підозри щодо скоєння робітниками АМПУ корупційних дій можна повідомити за номером +38 (044) 324 00 53, +38 (044) 351 47 70 (цілодобово) або на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Крім цього, повідомлення про корупційне правопорушення може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно) через спеціальну форму на сайті АМПУ за посиланням.

Кожне повідомлення розглядається в особливому порядку та може стати приводом для проведення внутрішнього антикорупційного службового розслідування в результаті якого, в залежності від виявлених фактів, будуть проінформовані спеціальні суб’єкти у сфері протидії корупції або накладено дисциплінарне стягнення.

Адміністрація морськихпортів України закликає усіх у будь-якій час повідомляти за допомогою наведених вище каналів зв’язку про можливі випадки зловживань з боку працівників підприємства.