Перший американський локомотив для “Укрзалізниці” може зайти в порт Чорноморськ вже сьогодні

2018-09-10 15:07:23

До порту буде доставлений перший із 30 локомотивів General ElectricУвечері, 10 вересня, в порту Чорноморськ очікують прибуття судна, на якому в Україні буде доставлений перший із 30 локомотивів General Electric, які повинні бути поставлені "Укрзалізниці" в 2018 році.
Локомотив TE33AC перевозиться судном BBC Balboa. За даними сервісу Мarinetraffic, на даний момент воно вже знаходиться в Чорному морі і до кінця дня має прибути в порт Чорноморськ – повідомляє ЦТС.
"О 21:00 планується вже постановка судна до причалу", – уточнили в диспетчерській ДП "Морський торговельний порт Чорноморськ".
Нагадаємо, що BBC Balboa вийшов з порту Норфолк (США) 19 серпня. З Чорноморська тепловоз доставлять на Крюківський вагонзавод, де буде виконана його остаточна доукомплектация.
23 лютого УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір про 15-річному партнерство з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року і їх довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в 1 млрд доларів. Підрозділом-балансоутримувачем 30 магістральних тепловозів серії ТЕ33АС стало Мелітопольське локомотивне депо.