2018-05-21 16:38:57Генеральним директором зернового терміналу Cargill і MV Cargo (порт Південний) призначений екс-гендиректор Maersk Ukraine Йеспер Педерсен. Про це повідомив співвласник і гендиректор групи терміналів ТІС Андрій Ставніцер на своїй сторінці в соцмережжі Facebook .
"Ключове завдання Йеспера – завантажити наш термінал зерновими вантажами на базисі профіт-центру, зробити його однаково доступною і комфортним в роботі для всіх клієнтів, включаючи звичайно Cargill", – написав Ставніцер.
Педерсен до цього п’ять років керував українським офісом контейнерного перевізника Maersk Line. У 2014 році повідомлялося, що він став главою представництва російської групи Fesco в Гонконзі. Крім того, менеджер також керував різними напрямками в MSC, CMA CGM.
Як вказує Ставніцер, Педерсен має досвід в логістиці та управлінні терміналами від Гонконгу до Кіпру. Закінчив копенгагенську школу бізнесу, де отримав в тому числі і ступінь МВА.
До того ж, відзначає гендиректор ТІСу, MV Cargo – це назва проектної компанії, тому керівництво терміналу вирішило провести ребрендинг, для чого оголошений конкурс з пошуку кращої назви.
Як ззначає ЦТС, з 2016 року Cargill підписала з "М.В. Карго" інвестиційну угоду, згідно з яким вона інвестує 100 млн доларів в будівництво нового зернового терміналу в порту Південний. Крім того, повідомлялося, що Міжнародна фінансова корпорація (IFC, група Світового банку) повинна була надати "М.В.Карго" кредит на 37 млн ​​доларів. У проекті також бере участь Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР). В "М.В.Карго" повідомляли, що загальна вартість проекту становить 150 млн доларів.