2018-05-10 11:27:49

По всій лінії зіткнення тривали інтенсивні бойові дії.Минулої доби в зоні проведення операції Об’єднаних сил залишалася по всій лінії зіткнення тривали інтенсивні бойові дії. 
Активна оборона позицій підрозділами Об’єднаних сил не дозволила противнику покращити тактичне становище, інформує у Фейсбуці прес-центр штабу ООС. 
"Найбільш напруженою ситуація залишалася в районі населених пунктів Авдіївка, Піски, Широкине. Російсько-окупаційні війська 20 разів застосовували артилерію та міномети, 53 рази вдавалися до прицільного вогню по нашим позиціям із застосуванням стрілецької зброї, гранатометів, озброєння БМП. На деяких напрямках вдавалися до активних штурмових дій", – йдеться у повідомленні.
За даними штабу, підрозділи Об’єднаних сил вели інтенсивні бойові дії в районі Авдіївської промзони, населеного пункту Піски, давали адекватну відповідь та знищували вогневі засоби противника.
За даними розвідки, тільки на Авдіївському напрямку противник втратив п’ятьох осіб загиблими, сімох поранено.
Протягом поточної доби, 10 травня, бойові дії тривали на Донецькому на Маріупільському напрямках. У штабі запевнили, що втрат українських військ на час надходження зведення немає. Однак милулої доби, 9 травня Україна втратила одного захисника.