2018-05-07 10:07:19

Противник 80 разів порушував Мінські домовленості.За минулу добу, 6 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил ситуація загострилася. Противник 80 разів порушував Мінські домовленості.
Як повідомляє прес-центр  штабу ООС, найбільш активні бойові дії тривали в районах населених пунктів Кримське, Новотошківське, Луганське, Авдіївка, Піски, Троїцьке, Широкине. 
"Російсько-окупаційні війська 22 рази відкривали вогонь з артилерії та мінометів, 2 рази з танку. Підрозділи Об’єднаних сил давали адекватну відповідь та вели активну оборону", – йдеться у повідомленні штабу в мережі "Фейсбук".
Під час патрулювання району оборони потрапила у засідку група військовослужбовців механізованого батальйону, що діє на Горлівському напрямку. На місце події прибула резервна група з найближчого опорного пункту. Після короткого вогневого зіткнення, резервна група переслідувала противника, під час якого трьох бойовиків було знищено на лінії зіткнення.
Як повідомляють у штабі, 6 травня, ними двічі було обстріляно з гармат калібру 152 та 122 мм населені пункти Зайцеве та Нікольське, що на околиці міста Горлівка Донецької області.
Поточної доби, вночі 7 травня, ворог проявляв активність на Луганському та Донецькому напрямках.
"Під час активних оборонних бойових дій минулої доби втрати Об’єднаних сил склали один загиблий та чотири поранених. Наразі пораненим надається кваліфікована медична допомога у госпіталі", – запевняє штаб.
За даними розвідки, противник поніс втрати: три окупанти знищено та 5 поранено.