2018-05-04 11:53:54

Уряд окупантів наразі не може гарантувати безпеку автодорожньої ділянки Керченського мостуСтроки запуску руху вантажівок по Керченській мосту відкладаються. Спершу вони були відкладені на осінь, однак можуть ще додатково затятуться. 
Як повідомляє ЦТС із посиланням на російський Комерсант, уряд РФ 30 квітня ухвалив рішення про зміщення термінів здачі контракту задля "забезпечення безпеки автомобільних підходів" до мосту з боку Керчі та Тамані з 30 квітня на 30 вересня.
Разом з тим, на сайті Росавтодору йдеться, що введення розв’язок автоподхода з боку Тамані відбудеться в четвертому кварталі 2018 року, тобто в жовтні-грудні.
Для організації транспортної безпеки поруч з мостом повинні бути виділені території, що охороняються, на яких будуть побудовані споруди з системами огляду, фото- і відеоспостереження, ідентифікації, збору, обробки і передачі інформації, пожежної безпеки, охорони і т. Д.
Разом з тим неясно чи відкриють рух легкових автомобілів по Керченській мосту раніше осені.
Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що одна з опор Керченського моста, який споруджують, щоб з’єднати РФ з окупованим нею Кримом, дала тріщини.
фото  з мережі Twitter
Фото тріщин оприлюднили користувачі соцмереж, зазначивши, що тріщини з’явилися на 256-й опорі (загалом їх має бути 595). Зараз аварійна опора (за даними ЗМІ, вона знаходиться у 8 км. від берега) знову в лісах, "каркаси в’яжуть, бетон подають".
Як повідомляло видання Кuresh.info, 256-а опора не витримала навантаження. Раніше фахівці стверджували, що опори Керченського мосту не здатні витримати навантаження навіть порожньої залізничної гілки, не кажучи вже про запуск потягів. У цьому районі на початку 2018 року вже було зафіксовано просідання опор на 1 метр, зазначають ЗМІ.
Нагадаємо, взимку поточного року будівельники Керченського моста не змогли зістикувати частини мосту на ділянці "Насип – Фарватер" у районі Керченського півострова. Розбіжність становить близько 2 м завдовжки і близько 1 метра заввишки.