2018-04-27 10:13:06

Group DF спростовує звинувачення, висунуті Генеральною прокуратуроюУ зв’язку з проведенням Генеральною прокуратурою обшуків у порту «Ніка-Тера», який входить до групи компаній Group DF, група поширила офіційну заяву такого змісту:

ЗАЯВА GROUP DF ЩОДО ЗВИНУВАЧЕНЬ ГЕНЕРАЛЬНОЇ ПРОКУРАТУРИ ПРО НІБИТО УХИЛЕННЯ НИЗКОЮ ПІДПРИЄМСТВ ГРУПИ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕХАНІЗМІВ СТРАХОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ

Group DF спростовує звинувачення, висунуті Генеральною прокуратурою, про нібито ухилення від сплати податків низкою підприємств Групи з використанням механізмів страхового ринку України.

За характером діяльності підприємства Group DF належать до групи об’єктів з підвищеним рівнем небезпеки і відповідно до Закону «Про страхування» зобов’язані страхувати ризики господарської діяльності. Тому виконуючи вимоги законодавства, підприємства Групи на ринкових умовах працюють з низкою страхових компаній і страхують ризики в суворій відповідності до законодавства України.

У серпні 2017 року Генеральною прокуратурою вже висувалися звинувачення, аналогічні нинішнім. Група тоді заявляла і підтверджує, що оприлюднена інформація не відповідає дійсності.

Ми підкреслюємо, що підприємства Group DF працюють відповідно до українських законів і в повному обсязі виконують свої зобов’язання перед державою зі сплати податків та інших обов’язкових зборів і платежів. Group DF є одним з найбільших у країні роботодавців і платників податків. Тільки за останні 3 роки податкові відрахування підприємств Групи склали понад 15,5 млрд гривень, від їхньої стабільної роботи залежать десятки тисяч співробітників та їх сімей.

Звинувачення в оптимізації податків ми розцінюємо, як неприкриту заангажованість правоохоронних органів щодо Group DF і чергову спробу чинити тиск на Групу та її акціонера.

Починаючи з 2014 року бізнеси Групи піддаються триваючої цькування з боку різних правоохоронних і регулюючих державних відомств. Підприємства Групи систематично піддаються численним необгрунтованим перевіркам, а проти топ-менеджерів підприємств Групи сфабрикований цілий ряд кримінальних проваджень.

Ми вважаємо, що нинішня заява прес-служби Генеральної прокуратури не тільки вводить в оману громадськість і завдає шкоди діловій репутації Group DF, а й погіршує бізнес-клімат в країні, заважає розвитку бізнесу і перешкоджає інвестиціям.

Ми заявляємо, що будемо доводити правоту всіма законними методами, і готові звертатися до судових і правозахисних інституцій для відновлення справедливості. – зазначено в заяві, оприлюдненій на офіційному сайті  Group DF у мережі Інтернет (див. Додаток).