2018-04-18 15:53:30

Підозрюваному в причетності до розкрадання 247 мільйонів гривень АМПУ Андрію Мишку дозволили залишати КиївІз підозрюваного детективами НАБУ в причетності до розкрадання 247 мільйонів гривень Адміністрації морських портів України на тендерах із послуг днопоглиблення в портах кінцевого бенефіціара офшору Kleona Trade LLP Андрія Мишка зняли електронний браслет, а також дозволили залишати Київ.
Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду клопотання прокурора САП про продовження запобіжного заходу, повідомляє «Слово і Діло».
Прокурор САП просив продовжити дію всіх обов’язків, покладених на Мишка в рамках запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.
Підозрюваний та його адвокат у судовому засіданні проти задоволення клопотання заперечували, посилаючись на те, що бенефіціар Kleona Trade LLP не ухиляється від виконання будь-яких процесуальних рішень.
Вислухавши обидві сторони, суддя лише частково задовольнив клопотання, скасувавши обов’язки носити електронний браслет і не відлучатися з Києва без дозволу.
Нагадаємо, підозрюваний у справі АМПУ екс-заступник голови підприємства Юрій Наконечний залишився без засобу контролю, оскільки "не було вільного в наявності".
При цьому раніше, 12 квітня, браслет зняли із заступника начальника Одеської філії АМПУ Артема Раковича.