Інспектори EMSA завітають до України менш ніж за місяць

2018-03-19 13:49:02

Інспекція має перевірити виконання в Україні вимог Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з додатками та Директиви 2008/106/ЕС



Днями у Міністерстві інфраструктури України відбулася нарада щодо стану готовності до інспекторської перевірки представниками EMSA. 
Нагадаємо, наступного місяця має відбутись інспектування Європейським агентством з морської безпеки (EMSA) виконання вимог в Україні Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з додатками та Директиви 2008/106/ЕС про мінімальний рівень підготовки моряків з поправками.
У нараді взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з безпеки на транспорті, а також Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків як профільної інспекції та безпосередньо об’єктів інспекційної місії: національного університету «Одеська морська академія», Херсонської державної морської академії, учбово-тренажерного комплексу «Адмірал» та ТОВ «Херсонський морський спеціалізований тренажерний центр при Херсонській державній морській академії».
Як повідомили в Мінінфраструктури,  учасники наради обговорили стан виконання плану основних заходів щодо підготовки та забезпечення проведення аудиту національної системи підготовки та дипломування моряків Європейським агентством з морської безпеки (EMSA) та приведення національних нормативно-правових актів у відповідність до вимог Конвенції ПДНВ 1978 року, з поправками. Також обговорено програму перебування інспекторів Європейського агентства з морської безпеки в Україні.
Під час наради вироблено єдину стратегію представлення навчально-тренажерними закладами та вищими навчальними закладами інформації для інспекторів EMSA. Вирішено підготувати загальну презентацію системи підготовки та дипломування моряків в Україні, що дозволить розкрити чинну підготовку моряків та членів морської команди, показати їх освітній рівень, ступінь медичного забезпечення та відповідність високому європейському рівню спеціалістів морської галузі.