2018-03-19 13:17:12

Корпорація розглядає нові угоди по розширенню своєї глобальної термінальної мережіКитайська судноплавна і логістична корпорація COSCO Shipping Corporation планує подальше розширення мережі портових активів.
Як заявив голова COSCO Shipping Сюй Лірон, корпорація розглядає нові угоди по розширенню своєї глобальної термінальної мережі в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях». Сюй Лірон уточнив, що пріоритетно корпорація зацікавлена ​​в придбанні активів в Європі, Азії і на Близькому Сході.
В останні роки COSCO активно скуповує портові активи по всьому світу. У числі останніх придбань — 76% акцій контейнерного терміналу в порту Зебрюгге, 51% акцій Noatum Port Holdings, яка володіє контейнерними терміналами в портах Валенсія і Більбао.
Портовими активами COSCO Shipping управляє COSCO Shipping Ports (штаб-квартира — Гонконг). В інвестиційному портфелі оператора — частки в 37 контейнерних терміналах. Оператор в 2017 році збільшив сукупний контейнерообіг терміналів в порівнянні з 2016 роком на 12,6% — до 87,3 млн TEU.
за матеріалами Порти України