2018-02-22 09:52:13

Судно ходить під прапором України, порт прописки – Херсон.17 лютого за процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим в межах кримінального провадження співробітниками ГУ СБУ в АР Крим та Державної прикордонної служби України проведено санкціонований обшук морського судна «Нафторудовоз 45».
Відповідну ухвалу на проведення обшуку було надано Херсонським міським судом 16.02.2018р. Як повідомили в прокуратурі АРК, судно ходить під прапором України, порт прописки – Херсон.
За результатами обшуку виявлено та вилучено судову документацію, навігаційне обладнання та морське судно, допитані усі члени екіпажу.
У четвер, 21 лютого, судом задоволено клопотання прокуратури АР Крим щодо накладення арешту на судно.
«Це вже черверте судно на яке накладено арешт. Проте на відміну від інших морських суден, які незаконно заходять в закриті порти Криму, за матеріалами слідства судно «Нафторудовоз 45» має відношення до незаконної поставки ільменітової руди на територію АР Крим через порт «Кавказ». Вивчення судової документації та серверу трафіку дасть змогу підтвердити протиправну діяльність українського судновласника та захистити економічні інтереси нашої держави», – прокоментував прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.