2018-02-13 09:06:02

Романов заявив, що прийняв рішення залишити свою посаду очільника ДК “Укроборонпром” ще рік тому.Президент України Петро Порошенко звільнив Романа Романова з посади генерального директора державного концерну "Укроборонпром". 
Про це йдеться у президентському указі №№26/2018 від 12 лютого,.
"Звільнити Романова Романа Анатолійовича з посади генерального директора державного концерну "Укроборонпром", – сказано у документі.
Напередодні Р.Романов заявив, що прийняв рішення залишити свою посаду очільника ДК "Укроборонпром" ще рік тому. Відповідне звернення оприлюднене на офіційному інтернет-порталі концерну. У ньому керівник "Укроборонпрому" наголошує, що 80 тисяч працівників концерну "перетворили найбільше об‘єднання оборонної промисловості України в ефективний механізм, який у найстрашніші часи дав нашим захисникам зброю, яка допомогла їм врятувати країну".
Нагадаємо, раніше Кабмін звернувся до Президента щодо звільнення голови "Укроборонпрому". Однією з причин звільнення вважають існування багатомільйонної заборгованості  із заробітної плати на одному з підприємств концерну – Миолаївському суднобудівному заводі.