АМПУ готується до копроратизації та аудиту ІМО

2018-02-09 12:26:26

“Ми ставимо перед собою завдання отримати статус підприємства, яке не підлягає приватизації, але підлягає саме корпоратизації”. – заявив Райвіс Вецкаганс



На сьогоднішній день розпочато роботу по підготовці до корпоратизації Адміністрації морських пртів України (АМПУ). Відомство сподівається на підтримку в цьому питанні з боку Кабміну та профільного міністерства. 
Про це розповів керівник АМПУ Райвіс Вецканагс.
"Незважаючи на довгий процес, ми вдосконалюємо систему корпоративного управління всередині підприємства, активно працюємо з Офісом реформ і ставимо перед собою завдання отримати статус підприємства, яке не підлягає приватизації, але підлягає саме корпоратизації".  – зазначив він в ході інтерв’ю виданню Порти України.
За словами Вецкаганса, одна з найважливіших завдань 2018 року – це проходження аудиту Міжнародної морської організації (IMO). За цим напрямком в АМПУ є план роботи, і голова відомства впевнений у позитивному вичновку аудиту.
"Ми активно працюємо з іншими підприємствами галузі та Мінінфраструктури, і я впевнений, що ми цей аудит пройдемо. Але потрібно не забувати, що дотримання конвенцій – не закінчиться аудитом IMO, і ми будемо продовжувати роботу, щоб якість роботи нашої галузі було на належному рівні і у нас ніколи не було проблем з міжнародними аудиторами" – заявив Вецкаганс.
Наступні ключові заходи в плані 2018 року – створення двох філій. Це філія днопоглиблювального флоту АМПУ і Служба капітанів морських портів. Відомство вже сьогодні має на балансі більше 120 одиниць флоту, також готуються три передачі в АМПУ частини флоту ГПВП «Укрвдшлях».
На думку Р. Вецкаганса, створення філії днопоглиблювального флоту дозволить більш ефективно реалізовуватиме саме днопоглиблення в портах.  Після цього має бути  оптимізовано днопоглиблювальниї флот таким чином, щоб до 2019 року експлуатаційне днопоглиблення на внутрішніх водних шляхах і в акваторії портів АМПУ повністю могла виконувати своїми силами.