2018-02-01 14:42:04

На борту суховантажу під прапором Молдови знаходився екіпаж у складі 12 осіб, у тому числі громадяни України та Азербайджану.

В окупованому РФ Криму біля берегів Феодосії у Чорному морі зазнало аварії суховантажне судно BERG під прапором Молдови.

Про це повідомляє портал Крим.Реалії, спираючис на дані онлайн-сервісу зі стеження за судами MarineTraffic. Суховантажне судно BERG під прапором Молдови, IMO: 8896039 близько 11 години вечора 31 січня зайшло в бухту Феодосії.

Сайт відкритої бази даних суден і портів FleetMon інформує що суховантажне судно турецької компанії BERG прямувало в турецький порт Бандирма із закритого порту Керч. Як випливає з даних стеження за судном, 28 січня BERG знаходився в російському порті Азов.

На борту суховантажного судна знаходився екіпаж у складі 12 осіб, у тому числі громадяни України та Азербайджану.

За інформацією “Крим.Реалії”, судно отримало ушкодження корпусу, воно стоїть на якорі в бухті Феодосії, екіпаж евакуювали. Зараз проводиться обстеження корпусу.

Про причини і характер інциденту, через який судно отримало ушкодження корпусу і було змушене кинути якір недалеко від Феодосії, не повідомляється.

За даними синоптиків, в Криму 31 січня був зафіксований потужний північно-західний вітер 22-27 м/с.