2018-01-29 20:43:41

Адміністрація морських портів України оприлюднила офіційний коментарВ Адміністрації морських портів України (АМПУ) підтвердили проведення обшуків, пов’язаних з діяльністю колишніх очільників відомства в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“.
Як розповіли в АМПУ, дійсно сьогодні 29 січня, на території Одеської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України" на підставі ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду м. Київ працівниками Національного антикорупційного бюро України проводився обшук в рамках кримінального провадження за фактом привласнення у 2015 році грошових коштів посадовими особами ТОВ „Техморгідрострой“ за попередньою змовою з посадовими особами АМПУ.
ampu_nabu1_1
 АМПУ також оприлюднила коментар керівництва з приводу цієї події.
„У ході обшуку вилучаються документи, перелічені в ухвалі слідчого суду, для подальшого розслідування. Ми надаємо всебічну підтримку у проведенні слідчих дій, адже для нас є важливим виявлення фактів зловживань на місцях та притягнення винних до відповідальності. АМПУ сьогодні відкрита як ніколи, і такі перевірки є свідченням прозорості у роботі державної компанії та частиною тих комплексних заходів, які ми спрямовуємо на її подальший розвиток та забезпечення ефективної діяльності“, — зазначив заступник голови АМПУ з морської та внутрішньої безпеки Сергій Гронський.
Він зауважив, що посадові особи, які фігурують у проведенні слідчих дій, пов’язані з попереднім керівництвом ДП „АМПУ“.