2017-12-18 12:26:57

Go Highway – це проект транснаціонального транспортного коридору, в рамках якого планується з’єднати українські чорноморські порти Миколаєва та Одеси з польським Гданськом у Балтійському морі.На реалізацію транспортного коридору Балтія-Чорне море на проект Go Highway в 2018 році Україна додатково виділить чотири мільярди гривень. Про це під час підсумкової річної прес-конференції Міністерства інфраструктури України повідомив в. о. голови «Укравтодору» Славомір Новак.
«Мені приємно, що в 2017 році проект Go Highway ми почали реалізовувати завдяки додатковому фінансуванню уряду в розмірі 800 мільйонів гривень. Наступного року ми направимо на цей проект додатково 4 мільярди гривень фінансування», – цитує Новака "Слово і Діло".
Варто відзначити, що Go Highway – це проект транснаціонального транспортного коридору, в рамках якого планується з’єднати українські чорноморські порти Миколаєва та Одеси з польським Гданськом у Балтійському морі.
Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про те, що Україна офіційно стала частиною загальноєвропейської транспортної мережі TEN-T.
Як повідомлялося, наприкінці липня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв, що Кабінет міністрів України виділив 800 млн грн на будівництво транспортного коридору Балтія-Чорне море Go Highway.